Yükleniyor...

Kiralama Sözleşmesi ve Koşulları

Araç Kiralama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sürücü Yaşı

Araç kiralama koşulları arasında yer alan sürücü yaşı için genel şartlar önceden belirlenmiştir. Marmaris araç kiralama firmamızda ekonomik grup araç kiralama yapabilmek için kişinin en az 21 yaşında olması gerekir. Orta ve Üst grup araçları kiralama yaş sınırı 25 olarak belirlenmiştir. Lüks ve daha büyük araçlar için 27 yaşında olmak gerekiyor.

Ehliyet Süresi

Ekonomik grup araçların kiralanması için en az 1 yıllık bir ehliyet gereklidir. Lüks ve büyük araç grupları için en az 3 yıllık ehliyet şartı aranır

Araç Kiralama Süresi

Firmamızda araç kiralama süresi en az 1 gündür. 1 günün altında saatlik olarak kiralanan araçlar 1 gün olarak kabul edilir.

Depozit – Provizyon

Seasidecar olarak istisnai durumlar haricinde depozito talep etmiyoruz detaylı bilgiyi ofislerimizen öğrenebilirsiniz.Kiralama süresi boyunca meydana gelebilecek trafik cezaları, eksik yakıt, park cezaları ve diğer sigorta kapsamında yer almayan hasarlara yönelik teminat alınması söz konusudur. Bu işlemler için provizyon uygulaması yapılır. 

Kiralama Ücretinin Ödenmesi

Seaside oto kiralama firmasında kiralama işlemlerine yönelik ilgili ücretin tamamını peşin ödeyebilir ya da bir kısmını kiralaman önce diğer kısmını da kiralama sonrasında ödeyebilirsiniz. Ödemeler, kredi kartı ve banka havalesi ile olabilir. 

Kasko ve Sigorta

Araç kiralama koşulları kapsamında tüm araçların tamamı kaskoludur. Olası kaza durumlarında kasko sigortasından yararlanabilmek için trafik kanununda yer alan kurallar çerçevesinde hareket edilmiş olması gerekir. Alkol ve uyuşturucu kullanımı sonrasında meydana gelen kazalarda ortaya çıkan hasar kasko ve şirketimiz tarafından karşılanmamaktadır. Kaskonun geçerli olabilmesi için aracın karayolları dışında kullanılmaması gerekir. Ayrıca yasal mevzuata da uygun davranılmalıdır. 

Teslim ve İade

Firmamızdan teslim belli adreslerden teslim alınan araçlar yine belirtilen adreslere teslim edilmelidir. Belirtilen adresten kiralanan bir araç farklı bir adrese ya da farklı bir ilçedeki adrese teslim edilemez. Araç teslimlerde bekleme süresi en fazla 1 saattir. Bu süre aşıldığı takdirde fazla ücret talep edilir. Araçların erken iadesi söz konusuysa ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Araç Kiralama Ücreti

Seaside rent a car bünyesinde rekabet ortamına dayalı en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti sunulmaktadır. 

Whatsapp ile İletişime Geç