Yükleniyor...

 

Seasidecar firması olarak 2009 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vererek araç kiralama ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktadır. Firmamızdan kiraladığınız şoförlü ya da şoförsüz araçlarla şehir içi ve şehir dışı gezi ve seyahatlerinizi çok kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bireysel, ticari ve gruplara özel araçlarımızla ihtiyaç odaklı bir çalışma yürütmekteyiz. Hakkımızda yapılan olumlu görüşler ve tavsiyelerle sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı bir referans oluşturmuş durumdayız. Seaside oto kiralama adı altında araç kiralama hizmetlerimizden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bölgenin en etkili kiralama şirketi olarak çok geniş bir araç filosuna sahibiz. Binek otomobili, VIP transfer hizmeti, VIP araç kiralama, Minibüs kiralama alternatiflerimizle her türlü ihtiyacınıza yönelik çözüm sunmaktayız. 
En uygun fiyatlarla en profesyonel hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizi ayrıcalıklı hissettirecek araçlarımızı ve hizmetlerimizi görmeden araç kiralama konusunda karar vermeyin. Tecrübeli ve güler yüzlü personeliniz sıfır kilometre lüks araçlarımız ve uygun fiyatlarımız sizleri de cezp edecektir. 

Misyonumuz

Seaside araç kiralama müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ile diğer firmalardan daha iyi ve daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Kurum olarak koyduğumuz hedeflerin gerçekleşmesi için kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. En temel amacımız Türkiye’nin en iyi firmaları arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak ve en güvenilir kurumlar arasında anılmaya devam etmektir. 2009 yılından beri sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi daha ileriye taşıyarak tüm Türkiye’de en saygın kiralama şirketi olarak hafızlarda yer edinmek ilkesi taşımaktayız. 

Vizyonumuz

Firmamız araç kiralama sektöründe verilen hizmetlerinden daha iyi hizmet verilebileceğine inanmakta ve bunun gerekliliğini öngörmektedir. Güçlü kurumsallaşma ve deneyimli personelle araç kiralama sektöründe en profesyonel hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Seaside rent a car bu gerekliliği gözeterek adım atmakta ve en ince ayrıntısına kadar profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Dürüstlüğü ve güvenilirliği ön planda tutarak müşteri odaklı çalışmayı kendimize hedef belirledik. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda içten, dürüst, güvenilir, kaliteli şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak

Whatsapp ile İletişime Geç