Yükleniyor...

Filo Kiralama Hizmetleri

Filo Kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesyonel hizmet anlayışımız ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle filo kiralama konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Geniş filo yapımız ve uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılama devam ediyoruz. Araçların sürekli yenilenmekte sıfır ve en yeni model araçlarla sizlere kusursuz çözümler sunmaktayız. Ticari faaliyetlerinizi en etkin şekilde yerine getirmeniz adına sunulan avantajlı filo kiralama ayrıcalıklarından sizde yararlanın. Filo kiralama sizleri çok sayıda masraf kaleminden kurtarmak ve çok zaman kazandırmaktadır. 

Ticari hayatta başarılı olabilmek için hızlı ve yapıcı çözümlerle hareket etmek gerekir. Araç satın alarak onlarla uğraşmak, bakımlarını ve sigortaları yaptırmak sizlere maddi ve manevi kayıplar yaşatır. Bunları sizler adına yapan filo kiralama şirketleri sayesinde çok kazançlı çıkarsınız. Seasidecar oto kiralama aradığınız en iyi hizmeti size sunmaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde hiç zorlanmadan kendinize en uygun araçları bulabilir ve hızlı şekilde işlerinize adapte edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde verilen araç hizmetlerinde trafik sigortası, yedek lastik, araç bakımı, periyodik bakım gibi çok sayıda hizmet zamanında ve müşteri memnuniyeti odaklı yapılamaktadır. Kalitemizden ve profesyonel çalışma prensibinden ödün verilmeden her geçen gün yenilenmeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kiralama süresi boyunca sizlerle iletişim haline oluyoruz ve her konuda teknik destek hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Filo kiralama sizlere çok sayıda avantaj sağlar bakım giderleri ve sigorta giderleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız bunun yanında resmi formalitelerle uğraşmadığınız için zaman ve para kaybı yaşamazsınız. Filo kiralama maliyetini firmanızda gider olarak da gösterebilirsiniz. Bu da size ayrı bir avantaj sağlar.

Seaside rent a car olarak bölgede en kaliteli hizmeti size sunuyoruz. Filo kiralamada sabit bir ödeme dengesi olduğu için size bütçeleme kolaylığı sunmaktadır. 

Sözleşme boyunca kira ödemeleri sabit olarak kaldığı için sonrada ayrı bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Ödeme dengesi korunduğu için bankalardaki kredi limitleriniz durumdan etkilenmez. Seasidecar araç kiralama sizler için en iyi şartları sunmaktadır. Firmamızda araç kiralama sayısında herhangi bir limit yoktur. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için tüm şartlar sizin ihtiyacınız doğrultusunda düzenlenir. 

Whatsapp ile İletişime Geç