Yükleniyor...

Operasyonel Kiralama

Operasyonel Araç Kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiraladığınız aracı uzun süre gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayan operasyonel araç kiralama hizmeti size çok sayıda avantaj sunmaktadır. İhtiyacınız olan aracı satın almak yerine istediğiniz koşullarda kiralayabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Uzun süreli kiralama sayesinde satın almada gerekli olan vergi, tescil, sigorta ve bakım gibi maliyetlerden ve sorumluluklardan kurtulmuş olursunuz. Operasyonel hizmet süreci bu tarz durumları hizmet paketi içerisine almaktadır ve sizlere sadece araç kullanma keyfini sunar. Bireysel araç kiralama satın almaya göre sizlere daha ekonomik, hızlı ve güvenli bir hizmet sunar. 

Seasidecar araç kiralama şirketimizde her marka ve modele ait aracı çok ekonomik ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uzun süreli kiralama yaptığınızda ödemeleriniz önceden belirlenmiş olduğu içi finansal bir zorluk içerisine girmezsiniz bunun yanında satın alma yapmadığınız için banka kredi limitlerinizi kullanmanız gerek kalmaz ve kredi limitleriniz bu durumdan olumsuz etkilenmez. Operasyonel araç kiralama içerisinde tüm vergi, kasko, sigorta maliyet içerisine dahildir kiralama ücreti dışında herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Aracınızı yenilemek istediğinizde en yeni modellerden birini seçerek farklı araç kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani al sat gibi uğraşlar olmadan aracınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde yenilemiş olursunuz. Seaside rent a car bölgenin en büyük araç filosuna sahiptir bu nedenle çok sayıda seçenek arasından size en uygun aracı kısa sürede bulabilirsiniz. Firmamızdan uzun süreli kiralama yaptığız araçlar yetkili servislerde periyodik olarak bakıma alınmaktadır. Uygun fiyatlı araç kiralamanın yanında en güvenilir ve bakımlı araçlar da kiralama süresince hizmetinizde olacaktır. Bireysel araç kiralama hizmetlerimizde olası hasar sonrasında araçla ilgili tüm onarım işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımı yapılmaktadır. 

Seaside oto kiralama ile düzenleyeceğiniz poliçe kapsamında kesintisiz kasko hizmeti de alırsınız. Operasyonel araç kiralama sizleri çok büyük bir maliyetten kurtarır. Günümüzde çoğu şirket bu yöntemle çok tasarruf sağlamakta ve zaman kayıplarının önüne geçmektedir. Firmamızla anlaşma sonrasında ilgili belgeler hazırlandıktan sonra kira sözleşme imzalanır ve istediğiniz araç belirttiğiniz sürede sizlere teslim edilir. Kiralama sırasında ve sonrasında hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir

Whatsapp ile İletişime Geç