Yükleniyor...

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz üzerinden araç kiralama işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi sayfamızda yer alan faydalı bilgilerden de yararlanabilirsiniz. Araç kiralama sonrasında yapılması gerekenler, dikkat edilmesi gereken durumlar olası kazalar durumunda neler yapmanız gerekir gibi çok sayıda aydınlatıcı bilgi sayfamızda yer almaktadır. Seaside oto kiralama sizler adına her durumu önceden düşünmektedir. Kasko ve sigorta sistemine dayalı çalışma yürüttüğümüz için olası kaza sonrasında sigortalardan faydalanma ya da ne gibi durumlarda sigortanın karşılamadığını bilmenizde yarar vardır. 

Genel olarak sigorta tazminat işlemleri trafik kurallarıyla paralel olarak gitmektedir. Yani trafik kuralları içerisinde yapacağınız kazalar sonrasında tazminatları alabilirsiniz ancak alkol, uyuşturucu madde ve diğer ihlaller sonrasında bir kaza yaparsanız ortaya çıkan masraf sigorta şirketi ve firmamız tarafından karşılanmayacaktır. Trafik kuralları hem sizler ve hem de çevrenizdekileri koruma adına konulmuştur.Seaside rent a car firmamızda istediğiniz türde aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. Araçlarımızın çoğu sıfır araçlardan oluşmaktadır her bütçeye ve her zevke uygun araçlar bulunmaktadır. Sizlerin ihtiyacı ve bizlerin yönlendirmesiyle sizlere en uygun araç tarafımızdan sunulur. 

Faydalı bilgiler sayfamızdan araç kullanmaya yönelik tavsiyeler de alabilirsiniz. Araç kiralama işlemleri sonrasında bir mağduriyet yaşamamak adına aracı otopark gibi güvenilir yerlere bırakmanız tavsiye edilir. Bunun yanında aracın anahtarını sürekli yanınızda taşıyın ayrıca değerli eşyalarınızı da araçta bırakmamaya özen gösterin. Kiralama sonrasında araçların bakımları şirketimiz tarafından yapıldığı için aklınızda bir sorun çıkar mı diye bir soru işareti kalmasın. Tüm araçlarımız son model olduğu için herhangi bir sorun çıkarmamakta buna binaen bakımları da periyodik olarak yapılmaktadır. Araç kiralama işleri profesyonel ve kaliteli hizmet veren yerlerden yapılmalıdır. 
Geniş araç filomuz ve çok sayıda şubemizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Tüm araçlarımız kaskoludur ve sözleşme dışında araç teslimi yapılmamaktadır. Seaside araç kiralama her şeyi planlı ve programına uygun olarak yapmaktadır. Taraflar anlaştıktan sonra herhangi bir sorun çıkmaması adına gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler zamanında yapılır. Müşteri memnuniyeti esas aldığını için en çok tavsiye edilen kiralama şirketleri arasında ilk sırada geliyoruz. Yönlendirmeler ve tavsiyeler sayesinde her geçen gün şirketimiz büyümeye devam etmektedir. 

Whatsapp ile İletişime Geç