Yükleniyor...

Ekstra Hizmetler Ürünler ve Sigortalar

Seaside Rent a Car fiyatlarına hariç olan hizmetler ürünler ve sigortalar

- Mini Hasar Güvencesi (Mini Damage)

Üçüncü bir tarafla herehangi bir çarpışma olmaksızın otopark vb. gibi yerlerde oluşan 150 euro'ya kadar olan mini hasarları müşterinin beyanı ile karşılayan güvence paketidir. Rapor tutturmaya gerek yoktur. Ancal hasar miktarı 150 euro üzerindeyse rapor alınması gerekmektedir.

 - Lastik Cam Far Güvencesi (LCF)

Aracın camları ve lastiklerinde bir hasar olması risklerini kapsar.

- Üçüncü Şahıs Sorumluluk Güvencesi

Araçla 3.şahıslara verilen maddi zararlar (120.000 TL rapor alınması halinde) zorunlu trafik sigortası ile belirlenmiş limitler dahilinde hali hazırda teminat altındadır . Bu limiti kaza başına 15.000.000 TL'ye kadar çıkartabilirsiniz. Geçerli olan ofis bilgileri için rezervasyon merkezine danışınız.

- Yola Devam Hizmeti

Akü, Şarj ve Yakıt bitmesi durumunda çekici hizmetidir.

 

-Anahtar Plaka ve Ruhsat Güvencesi

Anahtar, Plaka ve Ruhsat Çalınması veya Kaybolması durumunda devreye girecek güvencedir.


- Tek Yön Ücreti

Aracın belirtilen istasyonlardan farklı bir noktada kiralanmak veya teslim edilmek istenmesi durumunda tek yön ücreti uygulanır. (Lütfen uygunluk için sorunuz)


- Yakıt

Aracın alındığı yakıt seviyesi ile teslim edilmesi, kiralayan açısından çok daha ekonomik olacaktır. Eksik yakıt teslim edilirse yakıt bedeli ve servis ücreti ek olarak talep edilir. 
 

- HGS

Paralı otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan HGS servisi için kullanım ücreti ve ilaveten kiralama servis bedeli kiralama ücretinden ayrı olarak tahsil edilir.


- İlave KM Paketi
Kiralamalarınızda sınırlı kilometre uygulaması yapılmaktadır. Günlük en fazla 300 km yapabilirsiniz. Kilometre aşımı yapmanız halinde 5 TL/km olarak ücretlendirilecektir.

- İlave Sürücü

Ehliyetin gösterilmesi ve kiralama ön şartlarına uyması halinde (depozit ön şartı hariç) ilave olarak 2 sürücü ücret karşlığında eklenebilir.


- Bebek ve Çocuk Koltuğu

Araçlara bebek ve çocuk koltuğu sağlanabilmektedir. Rezervasyonunuz esnasında belirtmeniz halinde rezervasyon sorumlularımız size bilgi vereceklerdir.

- Kira Kontratında Değişiklik Talepleri

talep edilebilecek bir değişikliği operasyonel olarak karşılayabilmenin mümkün olmadığı durumlarda ( aracın rezervasyonunun olması, bakım kilometresinin gelmesi vb.) bu talep karşılanamayabilir. Değişiklik talebi kabul edilmiş olsa dahi bu durum başta belirlenen fiyat hesaplamasını değiştireceği için ek bir ücret talep edilebilir. Erken dönüşlerde iade edilecek tutarın %20'si erken iade bedeli olarak kesilip, kalan tutar iade edilir. Aşağıdaki koşullardan herhangi birisinde meydana gelebilecek bir değişiklik kiralama şartlarını değiştirebilir. Kiralama süresinin uzatılması talebi, ilk uzatmada telefon ile alınır ve ücreti mail order ile tahsil edilerek onaylanır. Daha sonraki uzatma taleplerinde ise aracın Seaside rent a car ofislerinden birisine getirilip kontrol ettirilmesi gerekmektedir.


- Dönüş tarihinin ve saatinin değiştirilmesi (uzatma/erken dönme)
- Dönüş istasyonunun değişikliği
- Araç grubu değişikliği
- Kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi
- Saat farkı

- Rezervasyon Şartları

İnternet sitemiz aracılığıyla yapmış olduğunuz rezervasyonlar aşağıdaki şartlar ile geçerlidir:

Sitemizden yapmış olduğunuz bilgi girişleri güvenli ortamda yapılmaktadır. Rezervasyonu tamamlamanızı takiben belirtmiş olduğunuz e-mail adresine bir rezervasyonun belirtilen şekilde alındığına dair bir e-mail alacaksınız. Bu e-maili saklamanız gerekmektedir, tekrar site üzerinden bu e-maile ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Fiyat, araç grubu, kiralama tarihleri gibi rezervasyon bilgilerinde oluşabilecek tutarsızlık halinde Seaside Rent a Car kayıtları esas alınacaktır. Yazım hatalarından veya olası bir eksik bilgiden dolayı Sixt rent a car sorumlu tutulamayacaktır.

Yapmış olduğunuz rezervasyon koşullarının değiştirilmesi talebi halinde ( dönüş tarihinin önce veya sonraya alınması, dönüş istasyonunun değişmesi, araç grubunun değiştirilmesi, kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi ) talep karşılanamayacağı gibi, karşılanması halinde de ek bir ücret talep edilmesi veya kiralama bedelinde bir indirim yapılamaması durumu ortaya çıkabilir.

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Güvencesi, KDV ve belirtilen kilometre kullanım hakkı dâhildir. Diğer ek hizmet ihtiyaçlarınız için kirayacağınız şube ile iletişime geçererk bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon ve kiralama aşamasındaki kiralama gününde bir değişiklik olması halinde kira kontratında belirtilen standart liste fiyat uygulanacaktır.

Kiralama esnasında kira kontratı imzalatılacaktır. Rezervasyon yaptırmış olsanız dahi Seaside rent a car gerekli gördüğü hallerde aracı teslim etmeyebilir. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sık yapılan bir uygulama olmamasına rağmen yapmış olduğunuz rezervasyondaki seçilen araç marka ve modeli eşdeğer bir araç ile değiştirilebilir.

Yolculuklarınızda bir sorun ile karşılaşılmaması için tüm tedbirler alınmış olmasına rağmen olası bir ihtiyaç halinde size bildirilecek olan irtibat telefonlarını arayınız.

Kesin rezervasyon yaptırmanızı takiben rezervasyon departmanımız tarafından aranacak veya bir mesaj alacaksınız. Ödemenizi kredi kartınızdan "mail order" ile veya aracı teslim alırken kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızdan kiraladığınız araç grubuna göre değişmekle birlikte en az 1000 TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir. Seaside rent a car araç teslim anında gerekli gördüğü hallerde kesin rezervasyon yaptırılmış dahi olsa varsa ödediğiniz ücreti iade ederek araç teslimini iptal edebilir.

Kiralama bedelinin şirketiniz tarafından "faturalama karşılığı ödeme" ( Cari Hesap ) yöntemiyle ödenmesini istiyorsanız Cari Hesap Sözleşmesini doldurup bize ulaştırmanız halinde, muhasebe departmanımız konuyla ilgili şirketinizin ilgili kişileriyle temasa geçecektir.Çağrı Merkezi : 0 252 413 4669 / info@seasidecar.com

Whatsapp ile İletişime Geç